La multi ani doamnelor si domnisoarelor !

8 martie

La multi ani fetelor adaptate la timona ! :)
La multi ani celor ce "nu sunt genul ficus, care dau bine pe punte ! " !!!

(am citat dintr-o clasica in viata, al carei nume incepe cu "D" si se termina cu "anuta". Trebuia specificat din cauza de copyright ;)


:ahoy:
 
Multumesc

:noroc:

Hai sa traiti baieti si voi pe langa noi! sa va traiasca doamnele care va fac viata mai buna si mai frumoasa, oricat de mult ati refuza sa recunoasteti...pt ca vedeti doar clipele cand va scot ochii:)) dar o cereti:D

Intr-u cat sunt cam singura care se da pe forumul asta, toate florile la mine:rock:

Si apropos de copyright dam voie sa ma citati:))) ca uite asa devii legenda:)) cu vorbe de duh duse din gura in gura:ahoy:
 
LA Multi Ani

Subscriu si eu cu un La Multi Ani!!!, tuturor doamnelor si domnisoarelor de pe forum si nu numai, si in special Danutz-ei.

La multi Ani!!!

:noroc:
 
Pai din cate stiu,pe aici mai sunt si pasionatele de caiac Diana & Adriana. Asa ca floricelele (de porumb !) se-mpart . :noroc:
... Si cand ma gandesc,ca totusi am avut prilejul sa cunosc si cateva sotii de barcaholici, Femei de toata isprava ...
Mintea mea acum fuge la o butada ,care zice :
Sotia Comandantului,este Comandantul-Comandantului !
Asa o fi oare ? :sail:
 
Ultima editare:
8 martie

Deci sa uram "La multi ani ! " de 3 ori pentru toate femeile de pe forumul asta :)))
Sper sa nu ma fii zgarcit la numar, da era gata sa zic doar " La multzi ani! " Danutza, noroc ca am intrat mai tarziu si am zis si la celelalte 2 doamne :)
 

Back
Sus