Operatiunea Meridianele Tacerii

Am scris si un private message catre Admin. Poate stie daca mai sunt undeva?! Daca nu, in cel mai rau caz, daca stiti pe cineva din Cluj-Napoca care a primit, o sa-l rog sa mi-o imprumute sa o citesc si eu. Multumesc byteworks pentru raspunsul atat de prompt!
 
Volume regasite

Am mai gasit 157 de volume la Cluj. Daca vrea adminul sau byteworks sau altii sa organizeze distributia, pot da un e-mail de la persoana care le detine la momentul asta, pe privat bineinteles.
Multumesc de interes pentru cei care intreaba.

CT
 
Dacă sunt în Cluj înseamnă că WitSkipper poate ridica direct. Putem organiza o distribuție dacă sunt mai mulți interesați.
 
ma intereseaza si pe mine un exemplar platesc ramburs sau prin posta nu conteaza modalitatea de transport

sunt din ARAD si vreau sa stiu cui sa transmit datele de expeditie

multumesc anticipat:)
 
Ultima editare:
Buna ziua,
Caut de mult timp aceasta carte.
Va rog sa ma luati si pe mine in calcul cu un exemplar.
Va multumesc,
Catalin Rentea
Bucuresti
 
Situatia este asa: seful editurii nu mai e in tara, dar se va interesa unde sunt acele exemplare si cand aflam am sa va spun cum si de unde se pot procura. Pana atunci, stand by!
 
Multumesc, Cristian! Multumesc, Admin!
Ma bucur ca mai sunt sanse si dupa 2 ani ("de vacanta"-)...
Am primit si un PM...sa vedem cum se aseaza lucrurile.
Operativitate este uimitoare...
 
As dori si eu una daca se poate. Si pt ca m-au imbarligat astia de la banca sa-mi fac internet banking am sa fac si donatie. ;)
pot sa trimit curierul la adresa de ridicare daca imi confirmati.
Multumesc,

Andrei
 
As dori si eu una daca se poate. Si pt ca m-au imbarligat astia de la banca sa-mi fac internet banking am sa fac si donatie. ;)
pot sa trimit curierul la adresa de ridicare daca imi confirmati.
Multumesc,

Andrei

Salut Andrei :) .
In urma listei, a fost un lot pentru care s-a inscris cineva si nu s-a mai prezentat sa il ridice .
Eu am dat PM tuturor celor care au mai dorit cartea lui Christian, si le-am inmanat direct cate un exemplar, sau am trimis prin posta .
In continuare, daca mai sunt doritori, eu continui sa indeplinesc gestul frumos al lui Christian. Dati-mi un mesaj sau un telefon si ne intalnim.
 
Daca mai exista in exemplar,ma intereseaza. Am avut trei exemplare ,date toate imprumut pentru lectura si luare aminte ,in final am ramas fara nici unul....��
 
Ultima editare:
Cum pot intra in posesia unui volum
Am incercat sa-l cumpar de pe diverse site-uri dar stocul este epuizat.
Multumesc
 
Nu este cazul, mai am eu câteva exemplare. Gratuit, așa cum autorul, colegul nostru de forum și pasiune le-a pus la dispoziție.
Am dat mesaj privat lui Olimp. Cu prietenul Pilgrim s-a rezolvat demult :)
 

Back
Sus