Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Topic: dati un vot cu totii pentru un om care a facut multe si merita nominalizarea la nobel

Default dati un vot cu totii pentru un om care a facut multe si merita nominalizarea la nobel

In campania al carei clip il veti vedea este vorba despre o personalitate internationala care este propusa de catre institutul Tack din Stockholm, Suedia pentru luarea in considerare pentru acordarea premiului Nobel. Veti vedea cat de cunoscuta si apreciata este la nivel mondial si cate a putut face pentru intreaga omenire. Haideti sa ajutam si noi cu cate un vot pentru ceva ce poate fi cea mai importanta actiune din viata noastra. Vizionati clipul la urmatorul link
    http://en.tackfilm.se/?id=1270144998348RA35
    Last edited by bogdanbuciu; 1 Apr 2010 at 09:53 PM.
    "Fii tu insuti schimbarea pe care vrei s-o vezi in lume"

Membru in Haita cu padele Delafluviu Guzi's Avatar
    Locația
    52249 Eschweiler Germania
    Posturi
    1.485
    Blog Entries
    1

Wow ce tare ma emotionat... Desigur, sa trecem la vot !
    La Nobel , cu ei !!!!!

Senior Member Vali's Avatar
    Locația
    Galati
    Posturi
    2.250

Asta e cea mai tare chestie care mi s-a intamplat de 1 aprilie . Prima data am zis ca fiecare primeste dedicatia cu poza proprie in functie de ID, da' era prea complicat ca sa fie asa. Felicitari meseriasului care a inseninat ziua unora din noi, si ma recompensez eu in continuare .
    forum www.capcompas.ro , comunicare pertinenta in domeniul nautic

Mic barcaholic Smokey's Avatar
    Locația
    Timişoara
    Posturi
    2.008
    Blog Entries
    62

Stai Vali, nu te imbata cu apa rece ... nu esti tu nominalizatul, e cocutza
    călătorului îi stă bine cu drumul

Senior Member Vali's Avatar
    Locația
    Galati
    Posturi
    2.250

Eu nu ma imbat nici cu rachiu , si nici n-am amintit de vreo nominalizare, ci faptul ca a fost extrem de shocky si distractiv . Mi-ati tras-o, baieti .
    forum www.capcompas.ro , comunicare pertinenta in domeniul nautic

6.  

)haha , Bogdane ,i-ai tras-o nashului foarte elaborat !sincer ,mi-a fost frica de cine stie ce imagini shock , ceva trist sau deprimant si cand colo apare braconieru ,palicaru , tarabostele asta al nostru!

am facut mai multe filmulete din astea, dar cred ca lumea se uita pe ele la inceput si da close, nu au rabdare pana la shoking moment. A primit si adminu, ca impaiatu si-a ascuns pozele iar cel cu guzi a picat la cenzura :P
    L-am pus pe vali ca este cel mai cunoscut de pe forum si are si poze recente, ma bucur ca i-am facut-o. O sa-mi cer scuze si formal cand va vizitez la Galatzborough, ca sa ma feresc de recompensarea amintita.
    "Fii tu insuti schimbarea pe care vrei s-o vezi in lume"

Senior Member home made's Avatar
    Locația
    SLOBOZIA IL.
    Posturi
    870

tare vali asta,a ajuns cu kayakul pina-n suedia,sau l-a carat cea mica in spate?trebuie sa dea explicatii,poate ne udam si noi!

foarte tare!super...

pai dupa ce a fost votat "BARCAHOLIC 2009" ce-i mai trebuie lui Vali "brandul" Suedezilor?. iar Nobel a inventat trotilul pe care un BRACONIER declarat nu-l foloseste nici la ananghie.
    Last edited by x_petrolist; 3 Apr 2010 at 02:37 AM. Reason: praf antifouling in caile respiratorii.

Page 1 of 2 12 LastLast

Alte topicuri asemănătoare

1. De unde o open boat/yola. Merita?
    de Ignatescu în topicul Yachturi, Veliere, Navigatie
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 11 Aug 2010, 09:16 AM
  2. Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 12 Feb 2010, 12:28 PM
  3. Cea mai mica barca care a traversat Atlanticul
    de skipper în topicul Yachturi, Veliere, Navigatie
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 17 Jan 2009, 10:26 PM