Salutare. Aș vrea să fac o excursie de 4-5-6 zile pe un râu din țară. Preferabil ar fi Mureș sau Someș. Pe Mureș ar fi de undeva de prin jud Alba până la Pecica. Pe Someș de la Dej până spre graniță.
Mă interesează dacă a mai făcut cineva treaba asta, ceva ponturi, poate, și mă întreb dacă ar mai fi cineva interesat de genul ăsta de excursie. Sunt în România toată luna Iulie și August, deci pot să-mi pliez programul după alți exploratori, dacă este cazul.
De felul meu sunt un companion bun, zic. Fără fițe, fără nazuri, nepretențios și cu o mulțime de povești de viață gata să le spun oricui mă ascultă. Plus că fac cel mai bun whiskey din țară...



Mă interesează dacă a mai făcut cineva treaba asta, ceva ponturi, poate, și mă întreb dacă ar mai fi cineva interesat de genul ăsta de excursie. Sunt în România toată luna Iulie și August, deci pot să-mi pliez programul după alți exploratori, dacă este cazul.
De felul meu sunt un companion bun, zic. Fără fițe, fără nazuri, nepretențios și cu o mulțime de povești de viață gata să le spun oricui mă ascultă. Plus că fac cel mai bun whiskey din țară...