Dealeri de caiace in Romania

Salut barcagiilor
As dori sa aflu cateva firme din ro care comercializeza caiace de agrement.
Merci ozy buna
Levy
 
Am uitat sa precizez ca vreau oferte de caiace rigide nu gonflabile.De primele doua stiam dar vad nu se prea dau preturi nici macar fara TVA:D ca sa-ti faci o impresie macar numai la lichidarile de stocuri ,pacat.
Mai stiam de ceva firma parca din arad care face si piscine si una prin secuime dar am uitat adresele.
 
Salut barcagiilor
As dori sa aflu cateva firme din ro care comercializeza caiace de agrement.
Merci ozy buna
Levy
Salut Levy,
Eu tocmai am cumparat un caiac de tura, saptamana trecuta , de la Hibiscus Sport .Este modelul Riot Enduro 12, si pot sa-ti spun ca sunt foarte multumit de noua achizitie. Este foarte stabil(mai stabil decat sit-on-ul Bilbao pe care l-am cumparat anul trecut),foarte confortabil, viteza si directia sunt bune si are derivor retractabil(am prins si o zi cu vant si valuri pe lac, iar caiacul s-a comportat excelent).Am vazut cateva caiace autohtone, din fibra, copiate dupa sit on-ul Tobago, dar sunt urat lucrate, grele si pe deasupra mai luau si apa.Eu as alege caicele din polietilena pentru ca sunt foarte usoare si arata super.
 
Ultima editare:
Crezi ca se pot gasi mai ieftine aici decat la voi ? Iar daca vrei mai ieftin,de ce nu ai alege un SH? La o structura asa de simpla si fara motor,este asa de importanta uzura incat sa justifice un pret mult mai mare ? Intreb asta din curiozitate,nu imi permit sa dau sfaturi unuia cu experienta ta. Si fiindca a venit vorba de SH, mai prezinta-ne si noua din cand in cand cate o oferta interesanta, asa cum aveai bunul obicei ! Multumiri anticipat.
 
Asa cum zici,preturile nu difera prea mult fata de occident si un SH de pe ebay e mai de limitele mele banesti.Cat despre oferte interesante m-am cam lepadat de la momentul cand cineva ma pusese sa telefonez in germania pentru un velier si dupa aceea a renuntat lasandu-l pe neamt cu ochii-n soare sa astepte.Dar pentru ca mi-ai multumit anticipat o sa pun cateva oferte de pe ebay la rubrica adecvata.
 

Back
Sus