caiacul meu

buna , as vrea sa va prezint si caiacul meu, se numeste Caiac sit-on -top demontabil Tequila Tandem , mie imi place foarte mult, deoarece se poate desface si transporta destul de usor, vreau sa multumesc celor de pe acest forum care m-au ajutat cu informatii inainte de a lua o decizie buna .
 

Atașamente

  • Picture 019.jpg
    Picture 019.jpg
    106.3 KB · Vizualizări: 128
  • Picture 020.jpg
    Picture 020.jpg
    109 KB · Vizualizări: 98
  • Picture 021.jpg
    Picture 021.jpg
    87.8 KB · Vizualizări: 95
  • Picture 022.jpg
    Picture 022.jpg
    95.7 KB · Vizualizări: 87
sa-l porti (sa te poarte) sanatos ! :):)
felicitari!

l-ai luat demontabil pt depozitare sau pt transport ? :D

oricum o functie importanta este ca poti sa mergi solo sau dublu (sau triplu daca mai cumperi un modul) ! :sail:
 
l-am cumparat asa deoarece nu eram sigur ca voi avea tot timpul partener, fiumiu nu prea vrea sa mearga, joaca fotbal !
 
Sa-l stapanesti cu placere. Solutia asta modulara mi se pare ca rezolva excelent problemele unui caiacist familist. Poti sa il folosesti in doua configuratii, fara sa ai nevoie de doua caiace.
 
multumesc frumos bogdan, da cred ca este o solutie ideala pt un familist ca mine, doar ca mi-as dori si un caiac solo, sper sa pot sa il cumpar !
 
exact la fel am si eu, dar solo, si m-ar interesa sa cumpar partea din mijloc ca sa il fac tandem. are cineva de vanzare sau stie cineva unde gasesc?
 
Bega este canal navigabil, deci accesul ambarcatiunilor este permis. Inclusiv accesul si circulatia caiacelor. De altfel, exista mai multe cluburi sportive de canotaj si kaiac-canoe, ai caror membri exerseaza pe Bega. Pentru siguranta, acum cativa ani, inainte de a ma pune prima data pe Bega, am dat mail (sau telefon, nu mai stiu exact) la capitania portului si am intrebat daca am nevoie de ceva special ca sa ma dau cu caiacul pe Bega, si am primit raspuns ca nu e nevoie de nimic, doar de vant din pupa :)
 

Back
Sus