Intalnire la Salonul Nautic

Eu va multumesc pentru telefon, a fost asa ... nesperat. Imi cer scuze daca am fost mai retinut decat as fi vrut, eram in plin concurs de GO si nu ma puteam "exteriza" pe cat as fi vrut, dar imi pare bine ca am fost cu voi, chiar de la distanta, chiar si numai pentru "1 minut".
 
v-am zis eu ca o sa fie bine....:cool:
cam asta a fost salonul nautic 2011 pt mine:
 

Atașamente

  • salon nautic feb 2011-1w.jpg
    salon nautic feb 2011-1w.jpg
    33.9 KB · Vizualizări: 83
  • salon nautic feb 2011-2w.jpg
    salon nautic feb 2011-2w.jpg
    64.3 KB · Vizualizări: 80
  • salon nautic 2011-3w.jpg
    salon nautic 2011-3w.jpg
    64.1 KB · Vizualizări: 82
  • salon nautic 2011-4w.jpg
    salon nautic 2011-4w.jpg
    68.8 KB · Vizualizări: 80
  • salon nautic 2011-5w.jpg
    salon nautic 2011-5w.jpg
    50.6 KB · Vizualizări: 78
salut
clar salonul nautic a avut mare concurenta!
multumesc comandantului ca m-a primit la bord!
si la cat mai multe intruniri.
 
O sa incep abrupt ca elefantul. Noi ne-am simtit excelent de foarte bine la AutoBaza Sportiva. Totul organizat cu talc. Barul (2 arzatoare tuica/vin), bucataria (gratar) si livingul (masa). A fost si camera copiilor pe undeva. Multumim pentru gazduire Bogdan.

Andreea, ai legatura.
 
Ufff, am ajuns si eu acasaaaaa... Cred ca imi va trebui o saptamana sa-mi revin. A fost demential de frumos... Faza haioasa a fost acasa cand Vali mi-i prezenta in poze pe cei ce i-am intalnit pentru prima data. Si asta din cauza a cel putin doua motive:
- Cativa oameni au preferat sa se prezinte, dupa prenumele civil, si nu dupa Id-ul de pe forum...
- din cauza zgomotului, a rostirii numelui mai in soapta, a starii mele profund distrate, cat si a unei usoare otite

Cred ca se cuvine o recapitulare... nu de alta... dar imbatranim si cu neuronii stiti si voi, cum e...
 
Ultima editare:
Da, da ... Iaca si de la mine 2-3-4 poze. Multumim Bogdan pt gazduire !!
 

Atașamente

  • Fotografie0298.jpg
    Fotografie0298.jpg
    69.7 KB · Vizualizări: 55
  • Fotografie0297.jpg
    Fotografie0297.jpg
    68.7 KB · Vizualizări: 54
  • Fotografie0296.jpg
    Fotografie0296.jpg
    59.8 KB · Vizualizări: 54
  • Fotografie0295.jpg
    Fotografie0295.jpg
    80.5 KB · Vizualizări: 55
  • Fotografie0294.jpg
    Fotografie0294.jpg
    82.1 KB · Vizualizări: 60
  • Fotografie0293.jpg
    Fotografie0293.jpg
    83.6 KB · Vizualizări: 55
  • Fotografie0302.jpg
    Fotografie0302.jpg
    54.5 KB · Vizualizări: 57
da oameni buni, ma rog unii :D
ma bucur ca s-a intamplat la mine la Herastrau intalnirea noastra, pentru mine a fost o onoare deosebita. De acum stie multa lume unde se afla baza, sunteti asteptati oricand (in timpul programului :p). Nu cred ca pana la anul sa mai facem gratare acolo, dar intalniri diurne pentru o bere si o vorba ar fi binevenite.
Eu am o sticla faina acasa cu barcahool pe ea, si cu licoare intr-insa, numai sa ni se explice ce contine. Care e autorul si de ce?
 
Ultima editare:
da oameni buni, ma rog unii :D
ma bucur ca s-a intamplat la mine la Herastrau intalnirea noastra, pentru mine a fost o onoare deosebita. De acum stie multa lume unde se afla baza, sunteti asteptati oricand (in timpul programului :p). Nu cred ca pana la anul sa mai facem gratare acolo, dar intalniri diurne pentru o bere si o vorba ar fi binevenite.
Eu am o sticla faina acasa cu barcahool pe ea, si cu licoare intr-insa, numai sa ni se explice ce contine. Care e autorul si de ce?

Pai eu stiu ca vine din Banat, ca "sa nu fie cu banat" .:) Si sa fim inca pe pace..... cum spunea voievodul Mircea.
 
Vezi ca primesti avertisment, nu sunt academician ... inca :shit: :skip:

A ramas 1/2?!? Dar voi ce beti de obicei acolo, de n-ati putut da gata sticluta aia?

N-avea-i cum...mergeai prin zapada si calcai pe sticle pline, puse la rece... Presimt cred ca stocul (neoficial) pentru rulaj anuntat la "deschidere", s-a si improspatat ...o fi si sporit. Asa, o fi ?
 
N-avea-i cum...mergeai prin zapada si calcai pe sticle pline, puse la rece... Presimt cred ca stocul (neoficial) pentru rulaj anuntat la "deschidere", s-a si improspatat ...o fi si sporit. Asa, o fi ?

Corect.
Oricum, s-au uitat unii mai ciudat la mine cand am infipt 5-6 beri prin zapada insa pana la urma s-a lasat cu destuparea lor ...
 
acest post s-a maturizat, se pare ca se indreapta spre subsolul paginii si incet-incet va fi inmormantat pe paginile 2....n.
Si nu as vrea sa se intample asta inainte de multumi unor oameni care au contribuit cu placerea si priceperea lor la reusita intalnirii noastre.
In primul rand oamenilor care au venit din alte localitati pentru o intalnire reala cu partenerii lor virtuali de conversatie.

Apoi, pentru ca nu s-a vorbit despre ei, Bratulescu, Legenda Dunarii si Hetrucg pentru cum s-au ocupat de gratare, ibrice, tigai si toate bucatele care eu dat aroma intalnirii.

tot aici as vrea sa spun ca ne-au lipsit: Solpet, X_petrolist, Vali, GVincentiu, adrian.n, danutza, constantin (cur, ma lasa memoria)
 
As fi venit cu dragă inima, însă am fost la o nuntă a unui marinar (din navy.ro) și am rămas fără bani de: vestă, neopren etc. dar cu amintiri plăcute. Pregătește-te pentru Salonul din mai și să nu uiți de regata CSS. Bagă o clasă amatori/seniori/tandeme.
 
Poate facem o intalnire si spre Galati. Eu pot lua aprox 5 persoane in masina. Daca se mai ,,sacrifica,, 2-3 soferi... haidem.
 

Back
Sus