Intalnire la Timisoara

Salutare barcaholici

Ma gandeam ca daca tot a venit frigul si majoritatea dintre noi am pus caiacele si barcile la iernat si nu mai facem iesiri pe apa, am putea sa punem piciorul pe pamant si sa organizam o intalnire de sfarsit de sezon, a barcaholicilor de prin zona si nu numai, la vreun local de pe malul Begai. Propun data de 19.11.2011.
 
Ultima editare:
Salutare barcaholici

Ma gandeam ca daca tot a venit frigul si majoritatea dintre noi am pus caiacele si barcile la iernat si nu mai facem iesiri pe apa, am putea sa punem piciorul pe pamant si sa organizam o intalnire de sfarsit de sezon, a barcaholicilor de prin zona si nu numai, la vreun local de pe malul Begai. Propun data de 19.11.2011.

Daca nu sunt caiacist, ma primiti?
 
Invitatia la intalnire se adreseaza barcaholicilor, nu caiacistilor. Deci, da :)

Din punctul meu de vedere, ar fi mai buna ziua de duminica, pentru ca duminica sunt sanse mult mai mari sa fiu si eu prezent. Se poate face un poll pe tema asta? Sau majoritatea e mai interesata de ziua de sambata?
 
Wow, scuze, eu abia acum vad ca e vorba de weekendul viitor (19-20 noiembrie) si nu de weekendul asta (12-13 noiembrie). Deci, pentru weekendul viitor imi e indiferent ca o fi sambata sau duminica, nu am preferinte. Dar poate e mai bine sa ramana duminica...
 
Initial am propus data de 12 noiembrie, dar dupa ce am vorbit cu cativa barcaholici si mi-au spus nu pot veni, am modificat data si am propus 19 noiembrie. Dar si 20 e ok.
 
Deci data/ora raman pe Duminica, 20 Nov - ora 12:00?

Pentru locatie ne orientam catre un loc "de pranzit"?
 
Parca ora 13.00 suna mai bine, nu ? Retaurantul Camelot ar fi un loc bun pentru un pranz copios.
 
Hmmm, eu personal nu prea vad cu ochi buni pranzul "extraconjugal" in week-end, dar daca asta e dorinta majoritatii...
Credeam ca ne intalnim la un pahar sau o sticla de vorba, dupa pranz :)
 
Eu propun sa iesim sa ne dam cu barcile pe Bega. Asta mi s-ar parea cea mai de bun simt intalnire de oameni care se dau cu barca duminica dimineata. In felul acesta nu ratam nici masa de pranz in familie.
 

Back
Sus