Modificare barca cu motor

O sa-i punem si centuri de siguranta!
Scaunele se rotesc fara ca picioarele sa atinga de scara, iar locul pentru genunchi e suficient cat sa stai comod. Despre cum ne vom stabiliza la viteze ridicate, cred ca vom vedea la fata locului. S-ar putea sa fie distractiv. Multumim pentru input.
 
Bine v-am gasit! Te referi la avatar sau la berea din poza de profil? By the way....."Meteor" este inscriptionat pe barca mea...daca da cineva de date despre ea....dau berea din poza!
 
Bine v-am gasit! Te referi la avatar sau la berea din poza de profil? By the way....."Meteor" este inscriptionat pe barca mea...daca da cineva de date despre ea....dau berea din poza!

Ma refer la avatar, bineinteles! Berea din poza ailalta nici nu se vede ca lumea :noroc:

Uite aici PRO BARCA - Vand barca meteor 500 + motor 75 CP + peridoc unu' care vinde(a) o barca asemanatoare, da -i un telefon si vezi ce zice, daca nu cumva chiar de la el ai cumparat -o :confused:
 
Salut, multumesc de aprecierea cu fotogenia si pentru link. Am studiat pozele si se aseamana, probabil este acelasi constructor, numai ca a mea este mai lunga :) 5,80, mai lata 2,00 si are doua locuri la pupa in stanga si dreapta locasului motorului. Dim pacate personajul care o vindea nu mai poate fi contactat.
 

Back
Sus